Event- og marketingudvalget Event- og marketingudvalget

Event- og marketingudvalget

Formand

Jesper Malmgren , IBM
e-mail: jesper.malmgren@itsmf.dk

Næstformand
Formand for Inspirationsmødekomite


Ebbe Dalgaard Nielsen
e-mail: ebbe.dalgaard.nielsen@itsmf.dk


Bestyrelsesansvarlig

Jesper Werner, BMC
e-mail:
jesper.werner@itsmf.dk


Medlem

John Wallhoff
e-mail: john.wallhoff@itsmf.dk


Medlem

Claus Røhrmann,
TDC Hosting
e-mail: claus.roehrmann@itsmf.dk


Medlem

Søren Randum,
ATP
e-mail:
soren.randum@itsmf.dk


Medlem

Claus Rosengaard, IBM
e-mail: claus.rosengaard@itsmf.dk


Medlem

Michael Imhoff, Sofiegate
e-mail: michael.imhoff@itsmf.dk


Medlem

Jens Henrik Eriksen, SporaSteria
e-mail:jens.eriksen@itsmf.dk

Medlem

Karsten Grinderslev, Steps Ahead
e-mail: karsten.grinderslev@itsmf.dk

Medlem

Stephanie Hay Kristensen, KMD
e-mail:stephanie.hay.kristensen@itsmf.dk

Send mail til hele udvalget

itSMF konference

e-mail: konference@itsmf.dk
 

 


Det står vi for

Eventudvalget står for planlægningen og afholdelsen af foreningens erfamøder og årlige konference – det er her foreningen virkelig møder medlemmerne og hvor medlemmerne møder hinanden og får ny viden og kan dele erfaringer.

Dette team kører hele forløbet igennem fra planlægning til afslutning og for konferencens vedkommende, med efterfølgende undersøgelse af hvor godt konferencen blev modtaget af deltagerne.